Zaznacz stronę

Zarabiaj z Avon Konsultantka

W AVON można zarabiać na wiele sposobów. Najbardziej znaną formą jest praca konsultantki Avon, która polega na sprzedaży produktów z katalogu Avon. Zamówiony towar kupuje się taniej, a sprzedaje w cenie katalogowej. Można także kupować tylko na własne potrzeby. Jeżeli praca konsultantki Avon jest dla nas atrakcyjna i chcemy się rozwijać, to warto spróbować swoich sił jako lider Avon.

Praca konsultantki Avon

Jeżeli poszukujesz dodatkowych możliwości zarobku, to bycie konsultantką jest zajęciem idealnym dla Ciebie. Pracując w ten sposób zarabiasz, oszczędzasz, a dodatkowo korzystasz w wielu możliwości i przywilejów, które Avon przygotował specjalnie dla konsultantek.

Jeżeli chcesz sięgać po więcej i interesuje Cię budowanie własnego zespołu, to zostań liderem Avon. Zarządzaj zespołem swoich konsultantek i zarabiaj jeszcze więcej na podstawie bardzo korzystnego planu dla liderów. To praca dla osób zaangażowanych i z pasją, które chcą osiągać sukces.

 

Zarobki konsultantki

W Avon zarabiasz na wiele sposobów. Dzięki prostym zasadom Twoje wynagrodzenie za sprzedaż produktów otrzymujesz od razu. Zamawiając płacisz cenę pomniejszoną o rabat, klient natomiast płaci Ci cenę z katalogu. Różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży jest Twoim zarobkiem.

Poza rabatem odbierasz fantastyczne nagrody z programu dla nowych osób. Oprócz tego automatycznie bierzesz udział w Avon nagradza, który to oferuje konsultantkom dodatkowe profity. Im większe zamówienia tym lepsze osiągasz poziomy i możesz jeszcze więcej zarobić.

Jak zarabiać w Avon?

Rabaty

Na każde zamówienie z katalogu otrzymujesz rabat. Nie ma znaczenia kwota, rabat otrzymujesz już od pierwszej złotówki.

Zniżka do 40%

Rabaty uzależnione są od wielkości zamówienia. Im większe zamówienie zrobisz, tym większą otrzymasz zniżkę.

Oferty specjalne

Rejestrując się do Avon otrzymujesz także specjalne promocje i oferty niedostępne dla klientów.

Zniżki do 45%

W magazynie Focus znajdziesz jeszcze więcej rabatów, outlet czy ofertę Demo, czyli nowości w niskiej cenie.

TPS Program na Start

Jako nowa osoba otrzymujesz możliwość odbioru dodatkowych nagród za zamówienia.

Nagrody od 1zł

Składaj regularnie zamówienia i odbieraj produkty Avon w zaskakujących cenach.

Avon nagradza

To program kwartalny. Wypracowane rabaty oraz dodatkowe zyski otrzymujesz na cały kolejny kwartał.

Gwarancja i stabilność

Dzięki Avon Nagradza zyskujesz jeszcze więcej. To dodatkowe nagrody, stałe rabaty, darmowe wysyłki oraz wiele innych przywilejów 

Zarabiaj jako lider

Zostań liderem sprzedaży Avon i otrzymuj wynagrodzenie raz w miesiącu na konto bankowe.

Dodatkowe możliwości

Jako lider zarabiasz jeszcze więcej. Korzystaj z dodatkowych programów, odbieraj gotówkę, nagrody oraz inne przywileje.

Niezależność

Pracując w Avon zyskujesz niezależność finansową. Zarobki są nieograniczone i tylko od Ciebie zależy jak pokierujesz swoją karierą.

Spełnienie zawodowe

Konsultantka i lider to zajęcia idealne dla wszystkich, którzy chcą sami pracować na swój sukces. Avon docenia i wspiera takie osoby.

Jak zarabia konsultantka?

Krok 1
l

Pokaż katalog

Katalog to narzedzie pracy każdej konsultantki. Korzystaj z wersji papierowej lub z ikatalogu. Pokaż katalog znajomym, rodzinie i wszystkim zainteresowanym.

Krok 2
R

Przyjmuj zamówienia

Korzystaj z ikatalogu wówczas zamówienia trafiają bezpośrednio do Twojego koszyka. Możesz oczywiście działać w sposób tradycyjny, masz mnóstwo możlwiości, skorzystaj ze wszystkich.

Krok 3
j

Rozsyłaj zamówienia

Nie możesz się spotkać ze swoją klientką? Nic nie szkodzi. Skorzystaj z możlwości dostawy bezpośrednio do klienta. Dzieki temu możesz wysłać zamówienie w każde miejsce.

Krok 4

Zarabiaj gotówkę

Złożyłeś zamówienie z katalogu? Super! Właśne zarobiłeś swoje pierwsze pieniądze. Zapłaciłeś do Avon cenę pomniejszoną o rabat, a klient zapłaci Tobie cenę z katalogu.

Krok 5

Dodatkowe zyski

Pamiętaj, aby do swojego zamówienia dopisywać kody na dodatkowe produkty. Odbieraj nagrody z TPS lub z programu Działasz i Masz, korzystaj z Avon Nagradza.