Zaznacz stronę

Jeżeli zarejestrowałaś się jako konsultantka Avon to już tylko jeden krok dzieli się od możliwości zamawiania kosmetyków ze zniżką. Teraz tylko musisz zalogować się do klubu Avon i od razu możesz zacząć działać. Klub Avon to miejsce w którym znajdziesz wszystkie najnowsze promocje, dowiesz się najważniejszych rzeczy o byciu konsultantką, złożysz zamówienie, czy znajdziesz link do swojego ikatalogu, który możesz rozesłać znajomym.

  1. Pierwsze logowanie do klubu Avon
  2. Nie doszły dane do logowania w klubie Avon
  3. Kolejne logowanie do klubu Avon
  • Klub Avon to miejsce gdzie złożysz zamówienie niezależnie od tego czy jesteś konsultantką, czy chcesz kupić tylko kosmetyki dla siebie.

  • Po rejestracji do klubu Avon na email otrzymujesz link do logowania, natomiast na SMS hasło. Te dane są potrzebne do zalogowania.

  • Pierwsze logowanie powinno się odbyć poprzez kliknięcie w link z e-maila. Spowoduje to przekierowanie bezpośrednio na stronę logowania.

  • Jeśli dane do logowania nie doszły skontaktuj się z infolinią, opiekunem. Jeśli nie doszedł tylko link, to wejdź do klubu Avon bezpośrednio poprzez stronę firmową Avon.

  • Kolejne logowanie i złożenie zamówienia może odbyć się poprzez Aplikację AvonOn lub poprzez klub Avon który znajduje się po prawej stronie na stronie Avon.

Pierwsze logowanie do klubu Avon

Od razu po rejestracji otrzymasz na swój e-mail link, który przekieruje Cię na stronę logowania – dlatego tak ważne jest, aby dokładnie go wpisać. Jeżeli zrobisz błąd, to utrudnisz sobie tym samym możliwość dostania się do klubu Avon. Na SMS otrzymasz natomiast hasło tymczasowe. Po kliknięciu w link przepisz w odpowiednie miejsce otrzymane hasło. Dzięki temu będziesz mieć możliwość zmiany hasła na własne. Jeżeli już to zrobisz, to od razu masz dostęp do wszystkich ofert z klubu Avon.

Nie doszły dane do logowania w klubie Avon

Jeśli nie doszły do Ciebie dane do logowania np. link, sprawdź spam – być może tam trafiła widomość. Jeżeli faktycznie nie ma skontaktuj się z infolinią Avon 22 878 28 00. Oni sprawdzą, czy konto zostało utworzone i ponownie wyślą Ci dane do logowania. Jeżeli chciałaś zarejestrować się jako konsultantka u znajomej liderki lub u jakoś konkretnego lidera, to zawsze możesz odezwać się do tej osoby, z pewnością pomoże Ci się zalogować. Możesz też wejść bezpośrednio na stronę Avon i klikając w klub Avon będziesz mieć możliwość logowania.

Kolejne logowanie do klubu Avon

Chcesz złożyć swoje pierwsze zamówienie, ale nie wiesz jak się zalogować do klubu Avon? Nic prostszego, masz dwie możliwości. wystarczy, że pobierzesz aplikację AvonOn i zalogujesz się ustawiając swój pin. Jeżeli wolisz działać przez komputer także masz taką możliwość. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Avon i odnajdziesz taki mały fioletowy napis jak KLUB AVON. Znajduje się on u góry strony po prawej stronie. Kliknij i go a zostaniesz przekierowana bezpośrednio na stronę. Teraz możesz się zalogować używając swojego adresu a-mail lub numeru personalnego, oraz hasła, które ustawiłaś przy pierwszym logowaniu. Jeżeli zapomniałaś hasła skorzystaj z opcji „nie pamiętam hasła” a otrzymasz nowe na email lub SMS.