Zaznacz stronę

Niezależnie od tego czy jesteś w Avon już długo, czy dopiero zostałaś konsultantką, Na każdym etapie współpracy Avon przygotował dla Ciebie dużo możliwości dodatkowego zarobku, profitów w postaci nagród czy zniżek. Każda konsultantka może więc czuć się doceniona, a co za tym idzie z przyjemnością będzie działa i rozwijała się w wybranym przez siebie kierunku.

  1. Dla kogo jest program Avon nagradza?
  2. Poziomy w Avon nagradza
  3. Co zyskujemy w Avon nagradza?
  • Program Avon Nagradza przeznaczony jest dla wszystkich konsultantek Avon.

  • Nowe osoby korzystają najpierw z programu TPS, a dopiero potem wchodzą automatycznie na program Avon nagradza, do którego kwalifikacje miały właśnie podczas trwania TPS.

  • Avon nagradza to program, który trwa kwartalnie.

  • To co wypracowało się w jednym kwartale daje nam możliwość znalezienia się na jednym z kilku poziomów i korzystania z profitów, które on daje.

  • Im wyższe zamówienia, tym wyższy poziom osiągniemy w Avon nagradza.

  • Pierwsze kwalifikacje do programu Avon nagradza rozpoczęły się w październiku 2021r a z profitów będzie można zaczac korzystać od stycznia.

Dla kogo jest program Avon nagradza?

Jeśli jesteś nową konsultantką, czyli dopiero zarejestrowałaś się do Avon od razu zostajesz wprowadzona do programu Avon nagradza. Przez pierwsze 3 katalogi korzystasz z TPS, czyli odbierasz nagrody za zamówienia, a jednocześnie zbierasz kwalifikację do Avon nagradza. Oczywiście obowiązują Cię standardowe rabaty, które uzależnione są od wielkości zamówienia.

Jeżeli jesteś konsultantką od dłuższego czasu, to od października wchodzisz automatycznie do programu Avon nagradza. Przez pierwsze 3 kampanie, czyli przez jeden kwartał, zliczają się Twoje zamówienia. Po zakończeniu kwartału zostaniesz przyporządkowany do jednego z kilku poziomów. Im większe robisz zamówienia, tym wyżej znajdziesz się w kwalifikacji. Dzięki temu przez kolejny kwartał możesz zyskać nie tylko stały rabat, ale także inne przywileje i nagrody.

Poziomy w Avon nagradza

Warunkiem kwalifikacji do programu Avon nagradza są po prostu Twoje zamówienia. W klubie Avon możesz zobaczyć na jakim aktualnie poziomie się znajdujesz i ile Ci brakuje, żeby sięgnąć po wyższy cel. To co wypracujesz w jednym kwartale daje Ci możliwość znalezienia się na którymś z poniższych poziomów w kolejnym kwartale.

Poziom brązowy – zamówienia do 500zł w kwartale

Poziom srebrny – zamówienia na minimum 500zł na kwartał

Poziom złoty – zamówienia minimum 1200zł w kwartale

Poziom platynowy– zamówienia min. 2500zł w kwartale

Poziom diamentowy – zamówienia minimum 5000zł w kwartale

Poziom VIP diamentowy – zamówienia na kwotę min. 12000

poziomy-avon-diamentowy

Co zyskujemy w Avon nagradza?

Oczywiście im wyższy poziom osiągniesz tym lepsze będą Twoje rabaty i przywileje. A jest o co walczyć, bo otrzymujesz mnóstwo fantastycznych profitów, za to, że po prostu składasz zamówienia. Oczywiście w Avon nagradza panuje zasada, że jeżeli masz wypracowany rabat np. 27% a zrobisz zamówienie na tyle duże, że należy Ci się rabat 35% to oczywiście otrzymasz ten większy. Za utrzymanie poziomu lub awans na poziom wyższy otrzymujesz fantastyczne nagrody. Dodatkowo możesz liczyć na darmową wysyłkę, zestawy nowości w promocyjnych cenach, próbki czy ofertę urodzinową.