Zaznacz stronę

Dołączając do klubu Avon jako konsultantka, masz możliwość wzięcia udziału w programie TPS. Jest on przygotowany z myślą o wszystkich nowych osobach, które dopiero się zarejestrowały. Dzięki niemu można odebrać fantastyczne nagrody już za pierwsze zamówienie.

  1. Nagrody w programie TPS
  2. Dodatkowe oferty w programie TPS
  • TPS czyli Twój program na start, to oferta przeznaczona dla wszystkich nowych konsultantek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Avon.

  • Przy regularnym składaniu zamówień można odebrać sobie fantastyczne nagrody kosmetyczne.

  • Przy złożeniu pierwszego zamówienia za min. 5zł można juz odebrać pierwszą nagrodę, jest to krem do ciała za 1zł.

  • W każdym katalogu przy złożeniu zamówienia za min.250zł można odebrać bestsellerowe produkty Avon za jedyne 5,99.

  • W ostatnim kroku czeka na konsultantki duży luksusowy zestaw produktów Avon, który z pewnością zrobi wrażenie.

  • Poza nagrodami rzeczowymi każda nowa konsultantka Avon ma możliwość zakupy pakietu katalogów w obniżonej cenie. Można otrzymać 5 katalogów za jedyne 4zł.

  • Chcąc skorzystać z oferty i odebrać nagrody w programie TPS lub zakupić tańsze katalogi należy do zamówienia dopisać odpowiednie kody.

Nagrody w programie TPS

Jest to oferta tylko dla nowych konsultantek Avon, czyli takich, które dopiero co dołączyły do klubu Avon. Wystarczy składać regularnie zamówienia z wykorzystaniem aplikacji AvonOn, aby odebrać pełnowartościowe produkty w bardzo okazyjnych cenach. Przy złożeniu pierwszego zamówienia za minimum 5zł czeka na nas prezent powitalny. Jest to odżywczy krem do ciała z masłem kakaowym o pojemności 400ml.

Dzięki temu, że będziesz regularnie składać zamówienia, możesz też odbierać dodatkowe prezenty. Przy złożeniu zamówienia za min. 250zł czekają na Ciebie wartościowe produkty za 5,99, które możesz zostawić dla siebie, lub sprzedać i dodatkowo zarobić. Jeżeli w swojej pierwszej kampanii współpracy spełnisz warunek masz szansę otrzymać wodę Perfumowaną Attraction dla Niej o pojemności 50ml. To kultowy zapach Avon w którym wyróżniają się nuty jeżyny, piżma i ambry waniliowej. Kod produkty który należy wprowadzić, by ją otrzymać to 76117.

W drugim katalogu współpracy masz możliwość odbioru zestawu dwóch bestsellerowych kosmetyków Avon w cenie 5,99. W skład tego zestawu wchodzi podwójny program liftingujący okolice oczu Anew, czyli żel do stosowania na powieki, oraz krem pod oczy (2x10ml), drugim produktem jest tusz Geniusz 5w1 w kolorze Blackest Black, kod do odbioru nagrody 76125.

W trzeciej kampanii współpracy odbierasz kolejny zestaw dwóch kosmetyków. tym razem będzie to rozświetlająco-odmładzające Serum do twarzy z 10% witaminą C 30ml oraz ultramatowa szminka Avon Ultra w odcieniu Ruby kiss. Oczywiście żeby go odebrać musisz spełnić warunek i złożyć zamówienie za min 250zł oraz dopisać kod 76125. Wówczas otrzymasz prezent ze swoim zamówieniem w cenie 5,99.

To jednak nie koniec niespodzianek w TPS, czyli w programie na start. Jeżeli w ostatnich trzech kampaniach złożyłaś zamówienie na kwotę min. 1200zł to teraz możesz odebrać zestaw luksusowych bestsellerowych kosmetyków Avon. W zestawie znajdziesz wodę perfumowaną Far Away Glamour dla Niej 50ml, wodę toaletową Wild country dla Niegi, 75ml, odmładzającą kurację do twarzy w ampułkach Anew 7×1,3ml oraz ultrakremową szminkę w odcieniu Twinkle Pink. Dopisz do zamówienia kod 76141 i odbierz kosmetyki wraz ze swoim zamówieniem.

Dodatkowe oferty w programie TPS

Odbiór nagród w programie na start to jednak nie wszystko. Jako nowa osoba możesz skorzystać z dodatkowych ofert na tańsze katalogi. Do każdego zamówienia możesz dopisać kod wybranego pakietu katalogów. Otrzymasz wtedy 5szt za 4zł. Masz możliwość zakupu aktualnych lub kolejnych katalogów. Wystarczy, że dopiszesz kod i otrzymasz swój wybrany pakiet. Jeżeli chcesz otrzymać katalogi z aktualnej kampanii wpisz kod 70060, a jeśli potrzebujesz z kolejnej to dopisz kod 90555.