Zaznacz stronę

Zarabiaj jako lider zespołu Zostań liderem

Dołącz do Avon jako lider sprzedaży, zbuduj swój własny zespół konsultantek i odbieraj wynagrodzenie na podsatwie atrakcyjnego planu marketingowego. To świetna praca dla osób, które nie lubią stać w miejscu a chcą się rozwijać. Tylko od Ciebie zależy czy potraktujesz Avon jako zajęcie dodatkowe, czy projekt, z którego będziesz mogła się utrzymywać realizując cele i marzenia.

Praca lidera Avon

Lider sprzedaży to osoba, która buduje i zarządza swoim własnym zespołem. Zapraszaj do współpracy inne konsultantki i wspólnie twórzcie Twoją społeczność. Dzięki temu masz możliwość nieograniczonego rozwoju i zarabiania większych pieniędzy. 

Praca lidera to zajęcie, które możesz wykonywać dodatkowo lub traktować je jak pracę na pełen etat. Im więcej czasu poświęcisz na działania, tym lepsze uzyskasz wyniki, a co za tym idzie także i Twoje wynagrodzenie wzrośnie. 

 

Zarobki lidera Avon

Jako lider Avon możesz zarabiać na kilka sposobów. Po zostaniu liderem, przez pierwsze 12 miesięcy korzystasz z programu na dla nowych osób. Tutaj odbierasz wynagrodzenie z trzech różnych tytułów: bonus podstawowy, bonus dodatkowy oraz lojalnościowy. Jeżeli będziesz rozbudowywać swój zespół to możesz liczyć jeszcze na bonus mentorski.

Poza programem dla nowych osób, możesz także liczyć na dodatkowe wynagrodzenie z tytułu comiesięcznych programów dla liderów, możesz także zyskać karty sodexo, czy sprzęt AGD. Im skuteczniejsze będą Twoje działania tym bardziej Avon Cię doceni np. programem samochodowych lub prywatną opieką medyczną.

Jak zarabia lider?

Krok 1
l

Zarejestruj się

Jesteś już konsultantką, a chcesz zostać liderem? Nic prostszego wystarczy, że w klubie Avon klikniesz odpowiednią opcję. Dzięki temu zawrzesz umowę z firmą Avon i w ciągu kilku dni zaczniesz działać jako lider sprzedaży.

Krok 2
R

Wybierz formę współpracy

W Avon możesz działać na dwa sposoby. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej, lub na podstawie umowy zlecenie. To od Ciebie zależy na którą opcję się zdecydujesz.  

Krok 3
j

My Avon Office

W ciągu kikilku dni otrzymasz dostęp do wirtualnego biura lidera. Z tego miejsca będziesz śledzić swoje wyniki, postępy oraz kroki, które jeszcze musisz zrobić by awansować na kolejny poziom.  

Krok 4

Strona rekrutacyjna

Teraz już czas, abyś założyła swoją własną stronę rekrutacyjną, dzieki której zaprosisz do współpracy inne konsultnatki. Założenie takiej strony jest zupełnie darmowe. Dzięki niej jeszcze szybciej poszerzysz kadrę konsultantek. 

Krok 5

Działania lidera

Kiedy już wszystkie podstawowe kroki są za Toba, pora na to abyś dodała kilka osób do swojego zespołu. Zapytaj w swoim otoczeniu, być może jest ktoś kto chce zamawiać kosmetyki dla siebie. Roześlij swój link rekerutacyjny, by każdy mógł sam się zarejestrować.

Co zyskujesz będąc liderem Avon?

Stabilna praca

Pracując w Avon sama decydujesz o formie współpracy, czy to na zasadach działalności, czy umowy zlecenie.

Wynagrodzenie

Pracując jako lider sprzedaży otrzymujesz swoje wynagrodzenie na konto raz w miesiącu.

Program zarobkowy

Prosty program w którym masz możliwość podwoić swoje wynagrodzenie, by zarobić więcej.

Łatwe zasady

Proste i przejrzyste zasady pozwolą Ci sięgać po najwyższe cele. Wystarczą chęci i zaangażowanie.

Prezenty

Odbieraj nagrody realizując określone cele. Zdobywaj nagrody rzeczowe, karty podarunkowe czy pieniądze.

Dodatkowe możliwości

Avon daje Ci możliwość brania udziału w programach i konkursach tylko dla liderów sprzedaży.

s

Program samochodowy

Rozwijaj swój zespół i weź udział w wyjątkowym programie samochodowym przygotowanym specjalnie dla liderów sprzedaży Avon.

Wymarzone 4 kółka

Odbierz swój wymarzony samochód zupełnie za darmo. Wejdź na poziom menagera i ciesz się z własnego auta, a Avon za nie zapłaci.

Opieka medyczna

Skorzystaj z pakietu Medicover i ciesz się prywatną opieką medyczną. Zapisz siebie i swoich bliskich, wykorzystaj możliwości, które się z tym wiążą.

Pakiet już za 1zł

Wybierz jeden z pakietów medycznych. Podstawowy tylko dla siebie lub  rodzinny, aby Twoi bliscy także mogli korzystać z prywatnej opieki.

Klub VIP

Dołącz do prestiżowego klubu najlepszych liderów sprzedaży w Polsce. Odbierz dodatkową gotówkę, nawet 50.000zł.

Najlepsi Liderzy

Rozwijaj swój zespół i sięgaj po więcej. Bądź najlepszym liderem w swojej dywizji a nawet w Polsce – nagrody pieniężne czekają.