zarobki avon

W AVON można zarabiać na wiele sposobów. Najbardziej znaną formą jest praca konsultantki Avon polegająca na polecaniu produktów rodzinie i znajomym najczęściej przez pokazywanie im katalogu AVON. To sprzedaż pozwala Nam kupować taniej kosmetyki z Avon i sprzedawać je drożej w cenach katalogowych klientom. Wiele osób interesuje jedynie zamawianie na własne potrzeby i dzięki temu po rejestracji w Avon oszczędzają na zakupach

.

W AVON możesz zostać również liderem, który buduje własny zespół i zarabia prowizję ze sprzedaży - szczegóły na ten temat znajdziesz w zakładce: Lider

praca avon

Pierwszym krokiem jest założenie konta. Szczegóły i Rejestracje do AVON znajdziesz na stronie głównej: avon

Dla większości osób, które interesuje sprzedaż produktów Praca w Avon to zajęcie dodatkowe, wykonywane przy okazji spotkań ze znajomymi i rodziną. W końcu wystarczy pokazać innym katalog, a czasami nawet zostawić go na stole - i już pojawiają się pierwsze zamówienia.

Zarobki konsultantki

Zarobki Konsultantki są nieograniczone. Czym więcej sprzedaż kosmetyków tym więcej zarobisz z ich sprzedaży oraz otrzymasz większy rabat ponieważ rabaty w AVON uzależnione są od wielkości zamówień w danym katalogu. W ciągu całego roku mamy 17 katalogów i każdy z nich trwa 3 tygodnie.

rabaty-w-avon

Rabaty w AVON

Jak pokazuje zdjęcie powyżej standardowy rabat wynosić może od 15% do 40%. Poza standardowym rabatem AVON w każdym katalogu robi promocje specjalne z przecenami do 45% na wybrane produkty. Każda konsultantka ma także dostęp do ofert wyprzedażowych.

Praca Konsultantki avon

1

Brak ograniczeń

Ty decydujesz jak pracujesz, gdzie pracujesz i jak wiele zarabiasz.

2

Rabaty

Ulubione kosmetyki zamawiasz z rabatem nawet do 45%.

3

Samorozwój

Każdy dzień w Avon to kolejne wyzwania i rozwój osobisty.

Symulacja zarobków konsultantki

Poniżej przedstawimy przykładowe zarobi trzech konsultantek > Marty, Moniki i Pauliny. Marta realizuje w każdym katalogu zamówienia na poziomie 200zł, Monika na poziomie 600zł, a Paulina na poziomie 3500zł.

sprzedawca avon
Konsultantka Marta

Marta zrealizowała zamówienie za 200zł w katalogu i otrzymała na nie 20% rabatu. W tym zamówiła dwa produkty z przeceny -40%. Dzięki temu za zamówiony towar po rabacie Marta zapłaciła 150zł, a dostawa wyniosła ją 7,90zł.

Konsultantka Monika

Monika zrealizowała zamówienie na kwotę 600zł. W sumie za zamówienie otrzymała 30% rabatu. W tym zamówiła 3 produkt z przeceny -40%. Kwota jaką Monika miała do zapłaty wynosiła 400zł. W tym momencie Monika miała również darmową dostawę.

Konsultantka Paulina

Paulina jest już w AVON ponad 2 lata. Bardzo wiele energii zaangażowała w to by realizować tak duże zamówienia w każdym katalogu. Na początku pokazała katalog najbliższym znajomym i rodzinie. Kolejnym krokiem było pokazanie katalogów koleżanką w pracy. Gdy już pozyskała stałych klientów to poprosiła by Ci pokazali katalog swoim znajomym - to był strzał w dziesiątkę. Teraz Paulina nie rozstaje się z katalogiem i pokazuje go każdej zainteresowanej osobie. Dzięki temu ma zagwarantowany rabat -40%. Zamawia także wiele produktów przecenionych o 45%. Za swoje zamówienia płaci około 2000zł. W ten sposób sprzedając produkty Paulina zarabia w każdym katalogu (3 tygodnie) 1500zł. Realizując tak wielkie zamówienia jest także w Klubie Róży i otrzymuje prezenty z AVON oraz pakiety nowości.