lider avon

Zostań jednym z 7000 liderów w Polsce i zacznij swoją przygodę tworząc własny zespół i zapraszając inne osoby do AVON. W ten sposób możesz zarobić dodatkowe pieniądze, a po jakimś czasie nawet całkowicie utrzymać się ze swojego biznesu w AVON.

1

zarobki

Plan marketingowy daje nieograniczone możliwości zarobkowe

2

Programy motywacyjne

Otrzymasz dodatkowe wsparcie finansowe za szybki awans

3

Rózwój osobisty

Budowanie zespołu to wyzwanie, które rozwija umiejętności

4

Biznes

Budując zespół Tworzysz swój własny biznes

Jak zostać liderem?

Aby zostać liderem AVON w pierwszej kolejności należy zarejestrować konto wypełniając: formularz rejestracyjny. Następnie zgłoś swojemu opiekunowi chęć bycia liderem, a ten poinformuje Cię jakie są kolejne kroki, odpowie na Twoje pytania i będzie Cię wspierał w Twoim działaniu.

Zarobki lidera

Poniżej przedstawiamy zarobki dla nowych liderów. Cały plan rozpoczyna się w momencie, w którym zaprosił 5 osób, które razem z Tobą wygenerują obrót na poziomie 2000zł (w cenach katalogowych) - wówczas Twoje wynagrodzenie wynosić będzie 200zł

zarobki-lidera

Po roku nowi liderzy przechodzą na program prowizyjny, w którym zarabiają prowizję od sprzedaży swojego zespołu.

zostań liderem avon

Prowizja dla liderów

zarobki-lidera

Zarobki w AVON są nieograniczone. Czym więcej Nasz zespół wygeneruje sprzedaży tym więcej my zarobimy prowizji. Właśnie dlatego warto pielęgnować sprzedaż oraz zapraszać innych liderów do biznesu AVON - tak aby wchodzić na coraz wyższe poziomy, a te pozwolą Nam zarobić jeszcze więcej. Początkowo swoją przygodę w AVON zaczynamy jako Koordynator (K1-K4). Następnie przekraczając obrót na poziomie 25000zł i mając w zespole dwóch Koordynatorów wchodzimy na poziom Menadżera (M1-M4). Plan marketingowy zamyka poziom Starszego Menadżera (SM1-SM4). Na wyższych poziomach w AVON otrzymujemy także dodatkowe bonusy do wynagrodzenia oraz bierzemy udział w programie samochodowym. Do wyboru są auta marek BMW, Toyota i Opel.